1. O nas
  1. O nas
 2. MEDIA O NAS
 3. Galeria
 4. PODARUJ PIĘKNO
 5. AKTUALNOŚCI/ PROMOCJE
 6. CENNIK
 7. CENY ZABIEGÓW I TERAPII ŁĄCZONYCH WYKONYWANYCH W SERIACH
 8. Kontakt
  1. Mapa dojazdu do Gabinetu Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Estetica

Sculptra

Co to jest Sculptra?

Sculptra jest to preparat kwasu L-polimlekowego, który jest naturalnym budulcem naszych tkanek. Jest to zatem preparat bezpieczny, którego nasza skóra nie potraktuje jako ciało obce, gdyż podlega on naturalnym procesom biodegradacji w skórze. O jego wysokim profilu bezpieczeństwa świadczy fakt, że kwas L-polikmelkowy jest od 30 lat wykorzystywany w medycynie do produkcji implantów i szwów. Działa stopniowo, pobudzając skórę do samodzielnej produkcji kolagenu.

W jakim celu stosuje się Sculptrę w terapii twarzy?

W obrębie twarzy stosujemy Sculptrę w zakresie zarówno poprawy jakości skóry, czyli przywracając jej jędrność i gęstość, jak również -  alternatywnie do zastosowania kwasu hialuronowego- stosujemy ją w celu wymodelowania twarzy, czyli przywrócenia objętości, podając ją w okolice policzków, czy głębokich bruzd.
Poza tym Sculptra jest bardzo dobrym preparatem stosowanym w celu poprawy wyglądu szyi, dekoltu, grzbietów dłoni oraz ujędrniania skóry brzucha, ramion i ud również w zakresie terapii cellulitu.

Jakich efektów mogę się spodziewać?

Rezultaty działania Sculptry nie są natychmiastowe. Pojawiają się w czasie całej serii i związane są z naturalnym pobudzenie fibroblastów i stopniową odbudową nowych włókien kolagenowych. Sculptra nadaje pełniejsze kontury twarzy, naturalny efekt odmłodzenia,działa długotrwale.

Cena:

1600 zł

Czytaj więcej: zmarszczki, starzenie się skóry, wypełnianie zmarszczek, Sculptra, Regeneris, odmładzanie twarzy, likwidacja przebarwień.

Twoja skóra zawsze pod opieka profesjonalistów.
Gabinet Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Estetica, 32-600 Oswiecim, ul. Dabrowskiego 129, tel.: 33 844 01 66
Projekt i program Interhead.pl