1. O nas
  1. O nas
 2. MEDIA O NAS
 3. Galeria
 4. PODARUJ PIĘKNO
 5. AKTUALNOŚCI/ PROMOCJE
 6. CENNIK
 7. CENY ZABIEGÓW I TERAPII ŁĄCZONYCH WYKONYWANYCH W SERIACH
 8. Kontakt
  1. Mapa dojazdu do Gabinetu Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Estetica

Fale radiowe

Radiofala Oświęcim fale radiowe Oświęcim lifting Oświęcim

Kolagen jest dla Twojej skóry rusztowaniem. Kiedy wiązania kolagenu ulegają rozluźnieniu, skóra traci jędrność i elastyczność, a Ty dobre samopoczucie.

Co to jest radiofrekwencja?

Radiofrekwencja (RF), znana od dawna i stosowana zwłaszcza w sporcie, dzięki zastosowaniu fal radiowych, pomaga w bezbolesny sposób przeciwdziałać luzowaniu się wiązań kolagenowych. Przebudowuje ich strukturę, przywracając skórze utraconą jędrność i likwidując zmarszczki. Jej najważniejszą zaletą jest to, że skutecznie działa w tych miejscach, gdzie do tej pory potrzebny był skalpel, dlatego metoda nazywana jest liftingiem bez skalpela.

W jakich okolicach można stosować radiofrekwencję?

Przede wszystkim radiofrekwencja pozwala na uniknięcie rozwiązań chirurgicznych i odmłodzenie skóry w takich miejscach jak:

 • powieki,
 • szyja,
 • okolica ust,
 • podbródek,
 • owal twarzy,
 • brwi,
 • ramiona,
 • uda,
 • dekolt.

Na czym polega zabieg?

W czasie zabiegu  kolagen  zostaje podgrzany falami radiowymi,  powodując jego obkurczanie i aktywację fibroblastów.  Działa bardzo precyzyjnie i bezboleśnie, dzięki czemu zabieg jest całkowicie bezpieczny i komfortowy.

Ile zabiegów należy wykonać i jakie są efekty terapii?

Konieczne jest przeprowadzenie 5-7 zabiegów w odstępie 7-10 dni. Zaletą Thermage jest przeprowadzenie kuracji w czasie jednego zabiegu, jednak jest on bolesny. Po zabiegu trzeba poczekać kilka miesięcy na możliwą zmianę.
Zabiegi metodą radiofrekwencji odnowią Twoją skórę. Odzyska ona utraconą jędrność, elastyczność, pozbędzie się wielu zmarszczek. Dzięki aktywizacji fibroblastów skóra będzie produkować włókna kolagenu tak, jakby była o kilka lat młodsza.

Efekty radiofrekwencji są dwuetapowe. Już w trakcie trwania serii zabiegów widzimy pierwsze efekty napięcia skóry związane z obkurczaniem się włókien kolagenu. W drugim etapie następuje ich przebudowa, co owocuje zagęszczeniem struktury skóry i wzrostem jędrności. Proces ten trwa kilka miesięcy, a efekty utrzymują się długoterminowo, nawet kilka lat.

Zalecane jest, aby raz w roku utrwalić efekt jednym zabiegiem.


 

Twoja skóra zawsze pod opieka profesjonalistów.
Gabinet Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Estetica, 32-600 Oswiecim, ul. Dabrowskiego 129, tel.: 33 844 01 66
Projekt i program Interhead.pl