1. O nas
  1. O nas
 2. MEDIA O NAS
 3. Galeria
 4. PODARUJ PIĘKNO
 5. AKTUALNOŚCI/ PROMOCJE
 6. CENNIK
 7. CENY ZABIEGÓW I TERAPII ŁĄCZONYCH WYKONYWANYCH W SERIACH
 8. Kontakt
  1. Mapa dojazdu do Gabinetu Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Estetica

Radiesse

opis niedostepny

Radiesse - wypełniacz tkankowy nowej generacjiJeden z najnowszych zabiegów wykonywanych w gabinetach medycyny estetycznej.

Radiesse służy do bezoperacyjnego liftingu. Poprawia owal twarzy, przywraca utraconą jędrność i objętość, wygładza głębokie bruzdy i zmarszczki.  Zabieg skierowany jest głównie do osób z cienką skórą, której opadanie prowadzi do pogorszenia konturu twarzy, zapadania policzków, powstawania głębokich zmarszczek oraz tak zwanych „chomików”.  Potrafi odmłodzić zarówno twarz, jak i dłonie o 10 lat!

 

Działa zarówna natychmiastowo, jak i w czasie. Unikalny skład Radiesse® zapewnia natychmiastową poprawę wyglądu, charakterystyczną dla innych wypełniaczy, plus długotrwałe efekty.

 

Radiesse jest biokompatybilny, nietoksyczny, nie wywołuje alergii i podlega naturalnemu rozkładowi w tkankach, co warunkuje jego pełne bezpieczeństwo. Jest wysoce skuteczny, miękki w dotyku i wygląda bardzo naturalnie.

 

Wskazania:

Zabieg Radiesse stosowany jest w celu:

 

modelowania policzków

modelowania okolic kości jarzmowej oraz linii żuchwy

likwidacji bruzd nosowo – wargowych

wypełnienia zmarszczek na policzkach i podbródku

likwidacji bruzd w kącikach ust, tzw. "zmarszczek marionetkowych"

odmładzania dłoni

 

r

Jak działa Radiesse

Radiesse podany do tkanki podskórnej powoduje natychmiastowe zwiększenie jej objętości i jednocześnie stymuluje powstawanie nowych włókien kolagenowych.

 

W składzie preparatu wykorzystywanego do tego zabiegu znajduje się 70% żelu oraz 30% mikrogranulek hydroksyapatytu wapnia (CaHA). Formuła ta powoduje, że wygładzeniu ulegają nie tylko zmarszczki, ale i bruzdy. Zadaniem żelu jest wygładzenie i wypełnienie (efekt widoczny od razu), natomiast zadaniem mikrogranulek – regeneracja tkanek, czyli zwiększenie ilości włókien kolagenu (efekt widoczny po pewnym czasie).

 

 

 

Radiesse działa w pierwszych miesiącach jako wypełniacz i natychmiast wypełnia zmarszczki i inne ubytki objętości.

 

 

 

Po kilku miesiącach następuję wchłonięcie żelu wypełniającego tkankę.

 

 

 

Jednocześnie trwa proces namnażania włókien kolagenu, co prowadzi do wygładzenia zmarszczek i poprawy owalu twarzy.

 

Zabieg

Przed zabiegiem skórę znieczula się kremem (np. Emla).  Preparat Radiesse podajemy bardzo cienkimi igłami, które nie pozostawiają śladów w miejscach wkłucia i do minimum redukują ból. W miejscu ukłuciu może pojawić się zaczerwienienie, obrzęk lub niewielki siniak, które zwykle ustępują po kilku dniach.  Większość pacjentów wraca do pełnej aktywności zaraz po zabiegu.

Efekty

Efekt odmłodzenia jest natychmiastowy.  Radiesse zalicza się go do wypełniaczy dających semi-permanentne efekty, utrzymujące się od roku do pięciu lat w skórze pacjenta. Dla uzyskania pełnej korekty najczęściej wystarcza jeden zabieg, rzadko po 3-4 miesiącach konieczna jest korekta wypełniająca.  Rezultatem zabiegu jest zwiększona gęstość tkanek, spłycone zmarszczki i bruzdy oraz odzyskany owal twarzy. Twarz wyraźnie młodnieje, co istotne w sposób niezwykle naturalny, bez sztucznego efektu naciągnięcia.

 

 

 

 

 

 

 

ev

 

Przeciwwskazania

ciąża i okres laktacji

zmiany zapalne w obrębie skóry

skłonność do występowania blizn przerostowych

stosowanie leków przeciwzakrzepowych i przeciwzapalnych.

  

Czas zabiegu: 30-45min

Zalecana seria: 1 zabieg

Trwałość efektu: 1,5-5 lat

Twoja skóra zawsze pod opieka profesjonalistów.
Gabinet Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Estetica, 32-600 Oswiecim, ul. Dabrowskiego 129, tel.: 33 844 01 66
Projekt i program Interhead.pl