1. O nas
  1. O nas
 2. MEDIA O NAS
 3. Galeria
 4. PODARUJ PIĘKNO
 5. AKTUALNOŚCI/ PROMOCJE
 6. CENNIK
 7. CENY ZABIEGÓW I TERAPII ŁĄCZONYCH WYKONYWANYCH W SERIACH
 8. Kontakt
  1. Mapa dojazdu do Gabinetu Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Estetica

OXYBRAZJA MIKRODERMABRAZJA WODNO - TLENOWA NOWOŚĆ

OXYBRAZJA – MIKRODERMABRAZJA WODNO - TLENOWA

Oxybrazja inaczej mikrodermabrazja wodno – tlenowa jest rekomendowanym przez lekarzy zabiegiem złuszczającym, bezdotykową metodą oczyszczenia, dotlenienia, regeneracji i rewitalizacji skóry.

gabinet kosmetyczny Oświęcim

Zabiegi złuszczające są znane od dawna i cieszą się popularnością, ze względu na swą skuteczność. To obecnie podstawa pielęgnacji prawie każdego rodzaju cery. Do tej pory ograniczeniem była cera naczynkowa i wrażliwa, gdzie tego typu terapie były przeciwwskazaniem ze względu na ryzyko podrażnień natomiast oxybrazja jest inowacyjną, skuteczną i zarazem w pełni bezpieczną metodą umożliwiającą przeprowadzenie zabiegu również u osób o cerze naczynkowej, delikatnej i wrażliwej.

 

 

gabinet kosmetyczny Oświęcim

Oxybrazja jest jednym z najnowszych osiągnięć w dziedzinie kosmetologii, pozwala uzyskać widoczne wygładzenie i odnowę skóry już po pierwszym zabiegu. Wykonywana jest pod ciśnieniem przy pomocy hiperbarycznego tlenu oraz rozproszonych kropli soli fizjologicznej. Szeroki wachlarz możliwości zastosowania oxybrazji sprawia, że jest to idealna propozycja dla  nawet  najbardziej wymagających cer.

 

Zabieg przeprowadzany jest za pomocą zupełnie naturalnych, obojętnych dla organizmu składników a brak jakichkolwiek składników chemicznych to gwarancja bezpieczeństwa. Oxybrazja jest zabiegiem, który jest bezpieczny w ciąży, zarówno dla dziecka jak i dla matki. Skutecznie niweluje powstałe wtedy obrzęki i opuchliznę, odświeża skórę nadając jej blasku. Dzięki temu kobieta może znowu poczuć się zadbaną.

 

Tlen jest kluczowym materiałem niezbędnym do uzyskania energii dla ciała. Przyspiesza odbudowę włókien kolagenowych i rekonstrukcję naczyń włoskowatych, wpływa również pozytywnie na kondycję tkanek ciała. Przezwycięża sytuację anoksji mieszków włosowych i okolicznych tkanek, a także poprawia metabolizm. Skutecznie powstrzymuje rozwój trądziku spowodowanego bakteriami propionowymi, przez co poprawia wygląd skóry.

 

Przy wykonaniu serii zabiegów oxybrazja skutecznie likwiduje łojotok, drobne zmarszczki oraz przebarwienia, poprawiając wygląd skóry. Oxybrazja wykonywana jest "na mokro", co daje natychmiastowe ukojenie. Ponadto przeprowadzana jest metodą bezdotykową, przez co jest w pełni bezpieczna i higieniczna dla pacjenta .

Zabieg jest całkowicie sterylny – dysza nie dotyka skóry – działa z odległości 0,5 – 1 cm

 

Oxybrazja jest doskonałym zabiegiem przed "wielkim wyjściem".Po zabiegu skóra jest odświeżona, oczyszczona, pozbawiona niedoskonałości, wygładzona i silnie nawilżona. Dodatkowo sól fizjologiczna i chłód odczuwalny w trakcie zabiegu koi ją i pomaga pozbyć się obrzęków.

gabinet kosmetyczny Oświęcim

Efekty zabiegu:

 

LIKWIDACJA STANÓW ZAPALNYCH SKÓRY

USUNIĘCIE ZANIECZYSZCZEŃ

LIKWIDACJA ŁOJOTOKU (stabilizacja pracy gruczołów łojowych)

LIKWIDACJA TRĄDZIKA (eliminacja bakterii beztlenowych

WSPOMAGANIE LECZENIA TRĄDZIKA RÓŻOWATEGO

REDUKCJA ZMARSZCZEK, BRUZD

REDUKCJA BLIZN POTRĄDZIKOWYCH ORAZ PRZEBARWIEŃ

ROZJAŚNIENIE SKÓRY

PEELING PŁYTKI I GŁĘBOKI

WZMOCNIENIE KRUCHYCH NACZYŃ KRWIONOŚNYCH

LIKWIDACJA ŁUSZCZENIA SIĘ SKÓRY

NAWILŻANIE, WYGŁADZANIE I UELASTYCZNIANIE SKÓRY

REDUKCJA OBRZĘKÓW

REDUKCJA CELLULITU I ROZSTĘPÓW (zimny masaż hydrodynamiczny)

ZWIĘKSZA EFEKTYWNOŚĆ STOSOWANIA PREPARATÓW KOSMETYCZNYCH – może być używany do oczyszczania i dezynfekcji skóry przed każdym zabiegiem

 

Sprawdź i Ty. Pozwól sobie na odrobinę przyjemności, umów się na zabieg i przekonaj się o efektach.

 

 

Twoja skóra zawsze pod opieka profesjonalistów.
Gabinet Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Estetica, 32-600 Oswiecim, ul. Dabrowskiego 129, tel.: 33 844 01 66
Projekt i program Interhead.pl