1. O nas
  1. O nas
 2. MEDIA O NAS
 3. Galeria
 4. PODARUJ PIĘKNO
 5. AKTUALNOŚCI/ PROMOCJE
 6. CENNIK
 7. CENY ZABIEGÓW I TERAPII ŁĄCZONYCH WYKONYWANYCH W SERIACH
 8. Kontakt
  1. Mapa dojazdu do Gabinetu Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Estetica

Modelowanie i powiększanie ust

Modelowanie i powiększanie ust Oświęcim

Na czym polega nowa metoda modelowania ust?

Nowa metoda modelowania twarzy i ciała w technice soft-filingu pojawiła sie wraz z zaprezentowaniem we wrześniu zeszłego roku przez dr Sandrine Sebban nowego rodzaju miękkiej igły, która jest swego rodzaju połączeniem zalet igły tradycyjnej i kaniuli. Igła miekka zapewnia mozliwość użycia najbardziej wysublimowanych technik korekcji twarzy, ktore zapewniają najbardziej naturalny efekt, przy jednoczesnym minimalizowaniu możliwości wystąpienia siniaków w trakcie zabiegu. Wprowadzenie na rynek miękkiej igły otworzyło przed lekarzami na całym świecie mozliwość między innymi korekcji ust w zupełnie nowy sposób.

Na czym polega zabieg modelowania ust?

Modelowanie i powiększanie czerwieni wargowej zalecane jest osobom o zbyt małych ustach. Zabiegów tych dokonuje się dziś głównie za pomocą preparatów stabilizowanego kwasu hialuronowego. Kwas hialuronowy to doskonały środek modelujący i poprawiający nawilżenie czerwieni wargowych. Ma konsystencję żelu, który poprzez iniekcję cienkimi igłami wprowadza się w kontur lub czerwień wargową, zachowując wielką precyzję i spełniając oczekiwania pacjentów co do przyszłego wyglądu ust.
Kwas hialuronowy jest naturalnym składnikiem tkanek człowieka, odpowiedzialnym za magazynowanie w nich wody. Jego syntetyczne preparaty są implantami najnowszej generacji - biosyntetyczne, wysoce oczyszczone, dobrze tolerowane przez tkanki. Nie wymagają wykonania wcześniejszej próby uczuleniowej. Po zabiegu, jak po każdej iniekcji igłą, może się pojawić obrzęk i drobne zasinienia, które ustępują po kilku dniach.

Jak trwałe są efekty?

Modelowanie i powiększanie ust - Restylane.
Efekty zabiegu powiększania ust: przed i po zabiegu

Zabieg modelowania ust nie jest wykonywany raz na zawsze. Nie jest to jednak jego wadą, ponieważ dzięki temu jest całkowicie bezpieczny. Daje gwarancję, że po jakimś czasie efekt minie i nie spowoduje trwałej zmiany w wyglądzie twarzy. Po 6-12 miesiącach bowiem preparaty kwasu hialuronowego stopniowo ulegają degradacji do dwutlenku węgla i wody i wydaleniu z organizmu. Zabieg należy zatem powtórzyć.
Usta są bardzo delikatne i wrażliwe. Aby temu zaradzić i zwiększyć komfort pacjenta, na godzinę przed zabiegiem stosuje się specjalny krem, który zawiera środek znieczulający lub u szczególnie wrażliwych pacjentów - znieczulenie miejscowe (stomatologiczne).

Poleacne preparaty: Juvederm Ultra Smile, Juvederm Volbella, Surgiderm, Surgilips, Stylage, Restylane Lipp.


Twoja skóra zawsze pod opieka profesjonalistów.
Gabinet Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Estetica, 32-600 Oswiecim, ul. Dabrowskiego 129, tel.: 33 844 01 66
Projekt i program Interhead.pl