1. O nas
  1. O nas
 2. MEDIA O NAS
 3. Galeria
 4. PODARUJ PIĘKNO
 5. AKTUALNOŚCI/ PROMOCJE
 6. CENNIK
 7. CENY ZABIEGÓW I TERAPII ŁĄCZONYCH WYKONYWANYCH W SERIACH
 8. Kontakt
  1. Mapa dojazdu do Gabinetu Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Estetica

Mezoterapia

Mezoterapia Oświęcim

Czym jest mezoterapia igłowa?

Mezoterapia igłowa jest niechirurgiczną metodą pozwalającą przywrócić skórze piękny, zdrowy wygląd. To jeden z najpopularniejszych i najskuteczniejszych zabiegów regeneracyjnych. Cechuje go całkowita bezbolesność oraz natychmiastowa skuteczność.

Jak wygląda zabieg?

Zabieg polega na bezpośrednim nakłuwaniu skóry oraz wprowadzaniu substancji aktywnych. Zabieg może być wykonywany w tradycyjny sposób za pomocą igieł lub przy użyciu innowacyjnego dermorollera. W porównaniu do tradycyjnej metody dermoroller pozwala uzyskać 500 000 mikro-kanałów, co według badań pozwala zwiększyć przenikanie substancji aktywnych nawet o 100 000 razy w porównaniu z aplikacją bezpośrednio na skórę. Skład dostarczanego koktajlu uzależniony jest od potrzeb pacjentki oraz rodzaju wykonywanego zabiegu. Wstrzykiwane substancje zawierają 57 składników aktywnych, między innymi kwas hialuronowy, peptydy oraz witaminy.

 

Jakie problemy skórne można rozwiązać przy jej zastosowaniu?

Mezoterapia jest wykorzystywana w celu odbudowy, odżywienia oraz rewitalizacji skóry twarzy i ciała. Metodę stosuje się w leczeniu cellulitu i rozstępów, a także w kuracjach ujędrniających, nawilżających i odmładzających. Przynosi znaczące rezultaty w profilaktyce łysienia. Efektem zabiegu jest zmniejszenie drobnych zmarszczek, nawilżenie skóry oraz zwiększenie produkcji kolagenu i elastyny 

Jakie zapewnia efekty?

Dostarczane skórze substancje aktywne mają za zadanie pobudzić jej naturalne procesy regeneracyjne. Specjalne koktajle powodują blokadę impulsów komórkowych, które są odpowiedzialne za spalanie energii, przyswajanie tłuszczu oraz przyspieszanie krążenia. W przypadku łysienia proces zostaje zatrzymany, a w ok. 20% przypadków następuje odrastanie włosów. Skuteczność mezoterapii została również potwierdzona w walce z cellulitem. Poprawa metabolizmu komórek tłuszczowych skutkuje ujędrnieniem skóry i całkowitym usunięciem lub znacznym zredukowaniem efektu skórki pomarańczowej.

Jak często należy powtarzać procedurę?

 • Faza 1    Terapia uderzeniowa: 4 zabiegi w odstępach 1-2 tygodniowych
 • Faza 2    Regeneracja skóry: 1 zabieg na miesiąc przez 2 miesiące
 • Faza 3    Podtrzymanie efektów kuracji: 1 zabieg co 2-6 miesięcy

Co będziesz odczuwać po zabiegu?

Po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona, jednak już po kilku pierwszych dniach odzyskuje swój naturalny koloryt.

Jakie są przeciwwskazania do przeprowadzania zabiegu?

Zabieg nie może być wykonywany w przypadku alergii, cukrzycy, stanów ropnych i zapalnych skóry, opryszczki oraz u kobiet w ciąży.


Restylane Hydrobalans - Skinbooster - mezo lifting 

Innowacyjna koncepcja Restylane Hydrobalans- Skinboosters dociera tam, gdzie rozpoczyna się proces starzenia skóry. To zasługa unikalnej formuły stabilizowanego kwasu hialuronowego, który pobudza produkcję naturalnego kolagenu, a w efekcie - długotrwale i w pełni rewitalizuje skórę. Restylane Skinboosters jest jedynym na rynku zabiegiem gwarantującym taki efekt.

Substancją odpowiedzialną za młody wygląd skóry jest kolagen. Niestety wraz z wiekiem

zdolność komórek do jego wytwarzania maleje, w konsekwencji, czego powstają zmarszczki i zostaje osłabiona elastyczność skóry. Medycyna estetyczna od lat prowadzi badania w kierunku powstrzymania tego procesu i rekonstrukcji włókien kolagenowych. I chociaż nie ma skutecznej metody na zatrzymanie upływającego czasu, są sposoby na walkę z jego oznakami. Wśród nich innowacyjną koncepcją wyróżnia się Restylane Skinboosters, który efektywnie stymuluje odbudowę włókien kolagenowych nawilżając dogłębnie i długotrwale skórę. Sekretem działania i skuteczności Restylane Skinboosters jest stabilizowany kwas hialuronowy stworzony dzięki unikalnej, opatentowanej technologii NASHA™.

W przeciwieństwie do niezmodyfikowanego kwasu hialuronowego, charakteryzuje się wysoką trwałością, a zaaplikowany w głębokie warstwy oddziałuje pozytywnie na skórę przez wiele miesięcy dając efekt głębokiej rewitalizacji i nawilżenia. Zawarty w Restylane Skinboosters stabilizowany kwas hialuronowy stymuluje komórki do produkcji kolagenu. W efekcie skóra zyskuje sprężystość i jędrność. Wysoką skuteczność koncepcji Restylane Skinboosters potwierdzają liczne badania kliniczne i setki tysięcy zabiegów wykonanych na całym świecie. To pierwszy i jedyny tego typu zabieg na rynku i pierwszy preparat wykorzystujący stabilizowany kwas hialuronowy.

Preparaty są dedykowane odbudowie i rewitalizacji skóry twarzy, a szczególnie wokół oczu, ust i czerwieni wargowej oraz skóry szyi, dekoltu i grzbietów dłoni.

 

 

 

 

 

 

 

 

Twoja skóra zawsze pod opieka profesjonalistów.
Gabinet Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Estetica, 32-600 Oswiecim, ul. Dabrowskiego 129, tel.: 33 844 01 66
Projekt i program Interhead.pl