1. O nas
  1. O nas
 2. MEDIA O NAS
 3. Galeria
 4. PODARUJ PIĘKNO
 5. AKTUALNOŚCI/ PROMOCJE
 6. CENNIK
 7. CENY ZABIEGÓW I TERAPII ŁĄCZONYCH WYKONYWANYCH W SERIACH
 8. Kontakt
  1. Mapa dojazdu do Gabinetu Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Estetica

MAKIJAŻ PERMANENTNY – TAFFY® Microblading® System

opis niedostepny

Innowacyjna technika mikropigmentacji brwi i kresek

Brwi są niezwykle istotnym elementem twarzy. Stanowią one oprawę oczu a ich kształt i kolor powinien harmonijnie współgrać ze wszystkimi jej elementami.
W następstwie złych nawyków kosmetycznych lub niektórych chorób może nastąpić utrata włosów w okolicy łuków brwiowych lub ich zaburzony wzrost.
W przypadku konieczności uzupełnienia brwi – zagęszczania, formowania lub ich rekonstrukcji doskonałą metodę stanowi metoda piórkowa TAFFY®. Jest to jedyna w swoim rodzaju chroniona prawem autorskim technologia pigmentacji brwi.
TAFFY® stosowana jest do pigmentacji brwi nie tylko u kobiet, ale i mężczyzn oraz dzieci, u których wystąpiła potrzeba rekonstrukcji włosów brwi.
Technika TAFFY® polega na rysowaniu w skórze włosków – jeden ruch-jeden włos – uzyskany w ten sposób pojedynczy „włos” wygląda jak naturalny, jest cienki i jednocześnie trwały.

PRZEBIEG ZABIEGU
Pigmentacja metodą TAFFY® jest szybka – zabieg trwa ok. 40 min.
Na godzinę przed zabiegiem nakładane jest znieczulenie w postaci maści. Następnie dokonywany jest wstępny „rysunek” brwi – dobierany jest odpowiedni kształt (długość, szerokość) oraz ich kolor, pasujące do całej twarzy. Tak przygotowana okolica brwi poddawana jest pigmentacji – jednym ruchem piórka pigmentowany jest jeden włos.
Po zabiegu może wystąpić lekkie zaczerwienienie oraz tkliwość. W kilka dni po, naskórek równomiernie się złuszcza a pigment stabilizuje się w tkance dając efekt pięknych włosków brwi. W tym czasie (przez 7-10 dni) okolicy brwi nie należy moczyć ani smarować tłustym kremem.

NATURALNY EFEKT
Metody tradycyjne, ze względu na technikę kropkowania, nie pozwalają na uzyskanie efektu włosków, a jedynie na ciemniejsze lub jaśniejsze plamy w konturze brwi

Metoda piórkowa TAFFY® pozwala na uzyskanie naturalnego obrazu brwi. Uzyskany pojedynczy włos może być zróżnicowany w zależności od potrzeb – od bardzo cienkiego do grubego.
Trwałość makijażu permanentnego wykonanego metodą TAFFY® – efekt utrzymuje się średnio ok. 2-4 lata.
„Włoski” wypigmentowane zachowują swoją subtelność kształtu przez cały okres jaśniejąc z czasem aż do zaniku. Ze względu na nieustające zmiany rysów twarzy okres 3-4 lat trwałości pigmentacji jest okresem optymalnym, aby za każdym razem wyglądał naturalnie i dodawał uroku.

Twoja skóra zawsze pod opieka profesjonalistów.
Gabinet Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Estetica, 32-600 Oswiecim, ul. Dabrowskiego 129, tel.: 33 844 01 66
Projekt i program Interhead.pl