1. O nas
  1. O nas
 2. MEDIA O NAS
 3. Galeria
 4. PODARUJ PIĘKNO
 5. AKTUALNOŚCI/ PROMOCJE
 6. CENNIK
 7. CENY ZABIEGÓW I TERAPII ŁĄCZONYCH WYKONYWANYCH W SERIACH
 8. Kontakt
  1. Mapa dojazdu do Gabinetu Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Estetica

Laserowe zabiegi frakcyjne / likwidacja blizn, rozstępów


Całkowita odnowa skóry

Najnowocześniejsza metoda regeneracji, natychmiastowe i postępujące rezultaty

Laserowa technologia frakcyjna jest najnowszym osiągnięciem techniki laserowej stosowanej w dermatologii. Efektem działania jest odmłodzenie skóry, wygładzenie zmarszczek, likwidowanie blizn, rozstępów, rozszerzonych porów, przebarwień, plam posłonecznych i starczych. Laser frakcyjny może być stosowany na dowolnej części ciała, gdzie potrzebne jest wygładzenie i odmłodzenie skóry ( twarz, szyja, dekolt, ramiona, brzuch, pośladki, dłonie a nawet powieki). Światło lasera wytwarza strumień impulsów o mikroskopijnej średnicy, rozrzucanych równomiernie po skórze dzięki głowicy skanującej. Laser frakcyjny nie naświetla jednorodnie powierzchni skóry ale „dziurkuje” ja tysiącami mikroskopijnych „igieł”. Impulsy te wnikają w skórę w odpowiedniej odległości aby z jednej strony nie kumulować efektu grzania a z drugiej skutecznie pobudzić skórę właściwą do regeneracji. Ich gęstość jest precyzyjna i regulowana na całej powierzchni działania. Laser frakcyjny wywołuje zmianę struktury skóry głęboko pod naskórkiem ( do 2mm), tworząc unikalne warunki do pełnej i trwałej regeneracji kolagenu i elastyny. Podczas zabiegu wiązka laserowa przenika przez naskórek nie uszkadzając go. Działa on jak opatrunek, dzięki czemu skóra potrzebuje niewiele czasu, aby się zregenerować.

Czy zabieg jest bolesny?

Odczucia podczas zabiegu można porównać do uczucia wbijania setek rozgrzanych igiełek w skórę, jednak rzadko zdarza się by konieczne było zmniejszenie parametrów podczas zabiegu z powodu bólu. Zabieg wykonywany jest po nałożeniu kremu znieczulającego a także dla podniesienia jego komfortu skóra jest chłodzona przy pomocy specjalnej dmuchawy (cooler).

Po zabiegu:

Na skórze pojawia się zaczerwienienie i lekki obrzęk. Skóra wygląda jak po przesadnym opalaniu na słońcu, ze wszystkimi charakterystycznymi dla tego stanu dolegliwościami (zaczerwienienie, pieczenie).Stan taki mija po 2-3 dniach. Efekt widać już po pierwszym zabiegu. Skóra zaczyna stawać się coraz bardziej napięta, odczuwa się także znaczną jej suchość, dlatego należy nieustannie ją nawilżać. Następnie zaczyna złuszczać się naskórek – nie schodzi jednak płatami jak po oparzeniu a w postaci drobnej „kaszki”. Pełny rezultat będzie doskonale widoczny dopiero po 4-5 tygodniach od zabiegu. Aby uzyskać najlepsze rezultaty trzeba wykonać serię 3-5 zabiegów. Przebudowa kolagenu będzie jednak trwała nadal, powodując wygładzanie i ujędrnianie skóry jeszcze przez 6-12 miesięcy po zabiegu. Zmiany w naskórku i kolagenie skóry właściwej wywołane zabiegami lasera frakcyjnego są trwałe - podlegają naturalnemu upływowi czasu, takiemu samemu jak reszta naszego ciała.

Zabiegi ( naświetlanie laserem) trwają od 15 do 60 minut w zależności od powierzchni zabiegu. Planując wizytę należy uwzględnić jeszcze czas (ok. 30 min.) na nałożenie kremu znieczulającego. W dniu zabiegu najlepiej jest wziąć dzień wolny jednak następnego dnia śmiało można nałożyć makijaż i udać się do pracy. Należy koniecznie pamiętać, że przez 4 tygodnie po zabiegu trzeba unikać słońca stosując kremy ochronne z wysokim filtrem UV (50+,100+). Słońce, czas i siła ciążenia robią jednak swoje i żaden laser nie może zatrzymać upływu czasu choć laser frakcyjny może czas cofnąć i to o wiele sezonów.

Trwa promocja na zabiegi z wykorzystaniem lasera frakcyjnego. Skorzystaj z okazji i zadbaj o młodość swojej skóry. Już teraz proponujemy nowe ceny zabiegów

Przeciwwskazania do zabiegu:

   1. Przewlekłe przyjmowanie steroidów i retinoidów
   2. Nowotwory skóry
   3. Ciąża i okres karmienia piersią
   4. Aktywne infekcje bakteryjne i wirusowe
   5. Korzystanie ze słońca lub solarium na tydzień przed zabiegiem

Zapraszamy na bezpłatne konsultacje.

 

Twoja skóra zawsze pod opieka profesjonalistów.
Gabinet Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Estetica, 32-600 Oswiecim, ul. Dabrowskiego 129, tel.: 33 844 01 66
Projekt i program Interhead.pl