1. O nas
  1. O nas
 2. MEDIA O NAS
 3. Galeria
 4. PODARUJ PIĘKNO
 5. AKTUALNOŚCI/ PROMOCJE
 6. CENNIK
 7. CENY ZABIEGÓW I TERAPII ŁĄCZONYCH WYKONYWANYCH W SERIACH
 8. Kontakt
  1. Mapa dojazdu do Gabinetu Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Estetica

Mandel Yellow Peel

Nowy zabieg w wersji jesienno zimowej, którego zadaniem jest zachowanie regularnego kolorytu oraz zapewnienie skórze wszechstronnej regeneracji i rewitalizacji.

Kuracja składa się z 5 preparatów, z których każdy spełnia swoją określoną rolę.

Najważniejszy z nich to Biotan preparat o działaniu keratolitycznym na bazie wzmocnionego  S+40% kwasu migdałowego.

Kwas migdałowy zawarty w Biotanie w budowie podobny jest do antybiotyku spełnia, więc podwójną rolę farmaceutyku i kosmetyku. Ta unikatowa struktura powoduje, że kwas migdałowy, jako kwas organiczny nie powoduje podrażnień mimo wysokiego 40% stężenia i niskiego pH 1,6. W składzie BIOTANU obok kwasu migdałowego znalazł się m.in. glukonolakton wielowodorotlenowy kwas, który znajduje się w komórkach skóry. Jest on naturalnym antyutleniaczem, który wzmacnia ochronę skóry przed wolnymi rodnikami.  Preparat zawiera także cooper peptydy, które posiadają unikalną zdolność do stabilizacji oraz transportu kationów miedzi. Miedź jak wiadomo wykazuje szczególne właściwości przeciwzmarszkowe. Bierze udział w neutralizowaniu wolnych rodników, dodatkowo jest pierwiastkiem, od którego zależna jest oksydaza lizylowa, pełniąca kluczową funkcję w tworzeniu kolagenu i elastyny (podstawowe białka odpowiedzialne za prawidłowy wygląd skóry).

Zabieg jest bardzo bezpieczny mimo, ze zawarte w nim substancje aktywne są bardzo silne. Odpowiada za to preparat wielofunkcyjny Tanning Active Cream o działaniu bio ochronnym i antyoksydacyjnym. Jako silny antyutleniacz zapobiega procesom melanomy i degeneracji kolagenu w procesie fotostarzenia. Przygotowuje skórę do opalania a jednocześnie zapewnia ochronę komórki przed niszczącym działaniem promieni UV.

Na szczególna uwagę zasługuje również preparat Tanning Activato Gel, który zawiera specjalny kompleks opalający. Powoduje on, że skóra nabiera idealnego kolorytu niezależnie od rodzaju karnacji i pory roku.

 

Wskazania do zabiegu Mandel Yellow Peel :

Skóra sucha, szara, pozbawiona blasku, z utratą napięcia i elastyczności, przebarwienia, trądzik. Wymagająca optymalizacji kolorytu i rewitalizacji naskórka.

 

Efekty zabiegu Mandel Yellow Peel :

Rozluźnia cement międzykomórkowy, stymuluje syntezę kolagenu, elastyny oraz GAG, zmniejsza drobne zmarszczki i linie, posiada wyjątkowe działanie, antyoksydacyjnie, wzmacnia odporność skóry, zmniejsza wrażliwość na promienie UV, poprawia koloryt skóry, wspomaga leczenie trądziku.

 

Twoja skóra zawsze pod opieka profesjonalistów.
Gabinet Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Estetica, 32-600 Oswiecim, ul. Dabrowskiego 129, tel.: 33 844 01 66
Projekt i program Interhead.pl